Küresel Standartlara Uygun Üretim

Pana Elemente olarak mineral esaslı hafif beton uygulamaları üretiyoruz, tüm üretimlerimiz uluslar arası standartlara uygun ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi'ne entegre bir yapı içinde uyguluyoruz. Ürünlerimiz her türlü çalışma koşullarında uygunluk seviyelerini tek tek incelenip ,farklı sektörlerin talep ve ihtiyacları gözönüne alınarak geliştirilmektedir. Bu kalite ve üretim anlayışı ile Pana Elemente Ürünleri ,dünyanın önde gelen firma ve markalarının çözüm ortağı ve tercihleri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 

PROJELERE DEĞER KATIYORUZ

Yapı alanlarında tüm projelere değer katan ürünler geliştiriyoruz. Uygulaması basit ve düşük maliyetli mineral esaslı hafif beton uygulamaları kullanılabilirliğinin yanında doğaya ve sağlıya yararlı yapılar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.
 

MİSYONUMUZ

Pana Elemente olarak misyonumuz, mineral esaslı hafif beton uygulamalarını geliştirerek çevreye ve insan sağlığına yararlı aynı zamanda kullanımı ve uygulaması kolay, mükemmel derecede ısı yalıtımı sağlayan, maliyeti düşük ve dayanıklı ürünler üretmektir.

VİZYONUMUZ

Pana Elemente olarak vizyonumuz yapı alanlarında tüm projelere değer katan öncü firmalar arasında lider olmak, her gün yaptığı arge çaışmaları ile insan sağlığına zararsız yeni ve geliştirilebilir ürünler üretmek ve yapı sektörüne yeni bir bakış açısı getirmekdir.
tr Turkish
X